Bizi yakından tanıyın

Moda Martı'ya
Hoşgeldiniz

Tesettür giyim sektörünün öncü firmalarından olan Moda Martı’ya hoş geldiniz. Güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve benzersizliğe odaklanarak sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya kararlıyız. Moda Martı; 1989 yılında kurulan birçok alanda hizmet veren şirketimizin e-ticaret olarak faaliyete başlayan bir kuruluşudur. Bu yolculukta her zaman farklı yönlerimizi keşfettik ve en önemlisi değişimden asla vazgeçmedik.

Tesettür giyimde artan taleplerin çoğalması, gereken özenin ve yeterliliğin gösterilmemesi bizleri yoğun çalışmalara, araştırmalara, analizlere yönlendirmiştir. Bu doğrultuda sıkı çalışma ve sizlerden aldığımız ilhamla, hızla büyüyen, her gün ufku genişleyen çevrimiçi mağazaya dönüşüm gücünü bulduk. Siz değerli müşterilerimizin bizler için özel ve kıymetli olduğunuzu hissettirmek sizlere gerekli özeni göstermek bizim ilk önceliğimizdir. Talepleriniz doğrultusunda sizlere hizmet verebilmek adına çağımızın en büyük pazar yeri olan e-ticaret platformlarında yerimizi alarak, bütün Ar-Ge çalışmalarımızı ve alt yapımızı hazırlayarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazır duruma geldik.

Bizler enerjisini müşterilerinin gülümsemesinden alan kocaman ve samimi bir aileyiz. İşimizi severek ve büyük bir enerji ile yapıyoruz. Dinamik çalışma kadromuz ile enerjimizi ve heyecanımızı her ürün paketimize katar gülümser ve gülümsetiriz. Bu sayede her gelen sipariş bizim için heyecanlı bir hizmetin başlangıcı olur. Sizin için her zaman güncel modaya ayak uyduracak, yeni şeyleri denemekten ve deneyimlendirmekten asla vazgeçmeyeceğiz. Çünkü biz, kalıplara sığmayan, modayı insanı mutlu ettiği için seven bir markayız.

Yurtiçi ve yurt dışında ki siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetten ve sizleri mutlu etmenin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz. Ürünlerimizi sizlere sunmaktan zevk aldığımız kadar beğeneceğinizi umuyoruz. Herhangi bir sorunuz, öneriniz ve yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Misyonumuz

Sunduğumuz ürün ve hizmet yaklaşımları ile kendimizi sürekli yenileyerek Kadın Tesettür Giyim kategorisinde kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilere sunmak.

Vizyonumuz

Her zaman güncel modaya ayak uyduran, müşteri beklentilerini önemseyen Türkiye’nin saygın ve güvenilir markası olmak.

İş Ortaklarımız

Mesaj Gönderin

İstek, şikayet veya önerileriniz için bize 7/24 mesaj gönderebilirsiniz. Sizi dinlemekten mutluluk duyarız.

    Yazmaya başlayın ve aramak için Enter'a basın

    Alışveriş Sepeti

    No products in the cart.

    ×